☆Primul Fanclub Oficial din Romania al Trupei 4MINUTE☆
 
AcasaPortalCalendarFAQInregistrareConectare
Iulie 2019
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Top postatori
GB06NS (1345)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Admin Park Karen (1311)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Park SungHyo (583)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Minnism (512)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
sohyun_mady (377)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Kippy Girl (269)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
iulia (222)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Ana (185)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
☆ Crystall ☆ (182)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
☆Ran Gi☆ (114)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Cautare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Parteneri
4minute romania ~*~Profil~*~ Buton10 ~*~Profil~*~ 3bbba20198704d6011c4e3589d505918 ~*~Profil~*~ Xgfaj8 ~*~Profil~*~ Banner11 ~*~Profil~*~ Oie_5310 ~*~Profil~*~ 2Pmicon2 <~*~Profil~*~ Vcbvb ~*~Profil~*~ 00776010 Photobucket
BEAST Romania Forum
Kdrama

ShoutMix chat widget
Visitors
~*~Profil~*~ Labels=0
Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 9, Dum Dec 19, 2010 8:13 pm

Distribuiţi
 

 ~*~Profil~*~

In jos 
AutorMesaj
sohyun_mady
4NIA Vip
4NIA Vip
sohyun_mady

Scorpion Sobolan
Mesaje : 377
Reputatie : 3
Data de inscriere : 21/11/2010
Varsta : 22
Localizare : galati romania

~*~Profil~*~ Empty
MesajSubiect: ~*~Profil~*~   ~*~Profil~*~ Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 10:42 pm

~*~Profil~*~ Sohyun-Huh-again-4minute-15880242-400-278
Stage Name: So Hyun (소현)
Real Name: Kwon So Hyun (권소현)
Nicknames: Cute Sohyun, Kkweon Sso, Imp
Birthdate: August 30, 1994 (1994-08-30) (age 16)
Blood Type: B
Height: 162cm
Weight: 45kg
Education: Kumho Junior High School, Pungmoon girls' highschool (attending)
Skills / Hobbies: Dancing, Studying, Pool
Favorite Singer: Ciara
Sus In jos
Minnism
4new level
4new level
Minnism

Scorpion Caine
Mesaje : 512
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 24
Localizare : HyunAh's mind

~*~Profil~*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*~Profil~*~   ~*~Profil~*~ Icon_minitimeLun Dec 27, 2010 4:17 pm

Este de aceeasi varsta ca si mine Cool

Este preferata surorii mele
Sus In jos
http://korean-music-romania.clubme.net
Admin Park Karen
4NIA Vip
4NIA Vip
Admin Park Karen

Leu Sobolan
Mesaje : 1311
Reputatie : 7
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 22
Localizare : Romania, Galati

~*~Profil~*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*~Profil~*~   ~*~Profil~*~ Icon_minitimeLun Dec 27, 2010 4:17 pm

Esuper cutee I love you

~~4Nia Muzik~~
~*~Profil~*~ Hyunahbanner1
"The world isn't yours. If you want to be the best you have to CHANGE and you will be the winner!"
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php
GB06NS
4NIA Vip
4NIA Vip
GB06NS

Rac Sobolan
Mesaje : 1345
Reputatie : 9
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 23
Localizare : Romania, Galati

~*~Profil~*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*~Profil~*~   ~*~Profil~*~ Icon_minitimeLun Dec 27, 2010 4:41 pm

Like a Star @ heaven So niceee ;x Like a Star @ heaven
Sus In jos
http://www.romaniahuh-4minute.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




~*~Profil~*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*~Profil~*~   ~*~Profil~*~ Icon_minitime

Sus In jos
 
~*~Profil~*~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☆4NIA Muzik☆ :: Despre trupa :: Cute Kwon Sohyun-
Mergi direct la: