☆Primul Fanclub Oficial din Romania al Trupei 4MINUTE☆
 
AcasaPortalCalendarFAQInregistrareConectare
Iulie 2019
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Top postatori
GB06NS (1345)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Admin Park Karen (1311)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Park SungHyo (583)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Minnism (512)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
sohyun_mady (377)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Kippy Girl (269)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
iulia (222)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Ana (185)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
☆ Crystall ☆ (182)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
☆Ran Gi☆ (114)
~*~Profil~*~ Vote_lcap~*~Profil~*~ Voting_bar~*~Profil~*~ Vote_rcap 
Cautare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Parteneri
4minute romania ~*~Profil~*~ Buton10 ~*~Profil~*~ 3bbba20198704d6011c4e3589d505918 ~*~Profil~*~ Xgfaj8 ~*~Profil~*~ Banner11 ~*~Profil~*~ Oie_5310 ~*~Profil~*~ 2Pmicon2 <~*~Profil~*~ Vcbvb ~*~Profil~*~ 00776010 Photobucket
BEAST Romania Forum
Kdrama

ShoutMix chat widget
Visitors
~*~Profil~*~ Labels=0
Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 9, Dum Dec 19, 2010 8:13 pm

Distribuiţi
 

 ~*~Profil~*~

In jos 
AutorMesaj
☆Ran Gi☆
Beginers
Beginers
☆Ran Gi☆

Pesti Sobolan
Mesaje : 114
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 23
Localizare : Romania,Galati

~*~Profil~*~ Empty
MesajSubiect: ~*~Profil~*~   ~*~Profil~*~ Icon_minitimeMar Dec 28, 2010 9:49 pm

~*~Profil~*~ Jihyun-Huh-4minute-15880843-500-500
• Name: Nam Jihyun (남지현)
Stage Name: Ji Hyun
Nicknames: Innocent Lovely Jihyun, 4-D Jihyun
Birth date: January 9, 1990 (age 20)
Height: 167 cm
Weight: 49 kg
Blood Type: A
Education: Sangmyung University (Dance Major; Leave of Absence)
Skills / Hobbies: Dancing, Ballet, English, Cooking
Favorite Stars: Rain, Kim Yuna, Audrey Hepburn
Sus In jos
Minnism
4new level
4new level
Minnism

Scorpion Caine
Mesaje : 512
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 24
Localizare : HyunAh's mind

~*~Profil~*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*~Profil~*~   ~*~Profil~*~ Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 9:42 pm

Astazi este ziua ei

Nu stiu daca postez unde trebuie

~*~Profil~*~ Tumblr_leprni4JPs1qa3xejo1_500
credit:dontbesillyboy@tumblr

Sus In jos
http://korean-music-romania.clubme.net
Admin Park Karen
4NIA Vip
4NIA Vip
Admin Park Karen

Leu Sobolan
Mesaje : 1311
Reputatie : 7
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 22
Localizare : Romania, Galati

~*~Profil~*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*~Profil~*~   ~*~Profil~*~ Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 9:58 pm

Happy birthday Jihyun I love you I love you

~~4Nia Muzik~~
~*~Profil~*~ Hyunahbanner1
"The world isn't yours. If you want to be the best you have to CHANGE and you will be the winner!"
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php
Continut sponsorizat




~*~Profil~*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*~Profil~*~   ~*~Profil~*~ Icon_minitime

Sus In jos
 
~*~Profil~*~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☆4NIA Muzik☆ :: Despre trupa :: Angelic Nam Jihyun-
Mergi direct la: