☆4NIA Muzik☆
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


☆Primul Fanclub Oficial din Romania al Trupei 4MINUTE☆
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Subiecte similare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Top postatori
GB06NS (1345)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
Admin Park Karen (1311)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
Park SungHyo (583)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
Minnism (512)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
sohyun_mady (377)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
Kippy Girl (269)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
iulia (222)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
Ana (185)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
☆ Crystall ☆ (182)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
☆Ran Gi☆ (114)
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_lcap4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Voting_bar4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Parteneri
4minute romania 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Buton10 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” 3bbba20198704d6011c4e3589d505918 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Xgfaj8 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Banner11 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Oie_5310 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” 2Pmicon2 <4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Vcbvb 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” 00776010 Photobucket
BEAST Romania Forum
Kdrama

ShoutMix chat widget
Visitors
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Labels=0
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 9, Dum Dec 19, 2010 8:13 pm

 

 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI”

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin Park Karen
4NIA Vip
4NIA Vip
Admin Park Karen


Leu Sobolan
Mesaje : 1311
Reputatie : 7
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania, Galati

4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Empty
MesajSubiect: 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI”   4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Icon_minitimeSam Mar 19, 2011 2:04 pm

4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” 201103184minute5
Doamnele sexy din 4minute au luat parte recent la o sedinta foto cu “CECI“, revista de muzica! Fetele au împărtăşit de asemenea, unele gânduri profunde asupra carierei lor şi alte lucruri interesante despre ele.

Check it out the interiew!

Jun Ji Yoon: “Când primesti atenţie de la public, este inevitabil că există momente când devii centrul de bârfă şi ură. În faţa unei astfel de ură, noi am decis să lucram în toate cu modestie, şi sa aratăm îmbunătăţirile noastre în schimb.
Totusi, a fost destul de rău; uneori primeam comentarii despre calităţile noastre muzicale ca fiind “sărace” iar asta parca a bagat pumnale în inimile noastre. Spre deosebire de alte grupuri de fete, avem un farmec băieţesc, puternic, care ne pune de o parte, şi vrem ca oamenii să simtă că pasiunea pe scenă.
Inca de la debutul nostru, sloganul echipei noastre a fost: “Nu cele mai bune,dar unice.” Vom sta pe scena cu fiecare gram de putere pe care il avem, pentru ca talentele noastre să fie recunoscute. Toate suntem increzatoare in puterile noastre si stim ca putem tot mai mult. Speram sa devenim o echipa care este capabila de a scoate melodii diferite, stiluri, şi spectacole magnifice. ”

Kim HyunA: “Este cu siguranta o onoare că am primit premiul de” New Artist “la ’2010 Billboard Awards Japonia”.Există atât de multe ori cand am primit chiar ajutor de la fanii nostri internaţionali; un fan mi-a dat medicamente atunci când aveam tuse, sau altii au avut capacitatea sa memoreze versurile noastre şi cântări de sprijin în coreeană şi cu adevarat apreciem asta.
Pentru mine, singura cale prin care cineva poate fi absolut sigur de ceva este de a depune timp şi efort in munca lui. Asigurarea succesului este măsurată prin timpul şi efortul depus. ”

Heo Gayoon: “Dacă cineva mi-ar cere sa renunt la ceva din aceasta camera pentru un diamant, fără ezitare, aş răspunde,” Puteţi să luaţi totul cu excepţia colegelor mele. “Sunt curioasa cu privire la cât de departe, cât timp, şi ce fel de etape vom crea sub numele de “4 minute”.

Vreau să aflu pentru noi înşine, dar ştiu că am încredere pentru a merge mult mai departe pentru ca ştiu ca vom fi mereu impreuna. Cu un album de revenire, în aprilie, vei putea vedea cat de mult ne-am schimbat,am devenit mai puternice.
Nu numai membrii, dar compozitori, scriitori, coregrafi, stilisti, şi multi altii ,renunţarea la nenumărate nopţi în scopul de a realiza o imagine mai puternică în stilul, coregrafiea, si muzica noastra. “

Kwon Sohyun:
“Cand eram mica visam sa devin actrita,de aceea m-am alaturat grupului „Orange”. Noi nu am obţine rezultate foarte bune atunci, asa ca am renuntat la visul meu de a deveni o artista.
Cand am devenit mai mare,in liceu, am intalnit o fata care si-a urmat visul,pe atunci isi facea debutul si,spre surprinderea mea ,avea un succes rasunator.In acel moment am avut un complex de inferioritate. A fost la acel moment am realizat cu adevărat ceea ce am vrut să fac,sa devin cantareata.
Eu nu am fost un stagiar cand am intrat prima Cube Entertainment, am fost la “nivel de pregătire”, unde am trecut testele de aptitudini la fiecare trei luni, în scopul de a rămâne cu compania. Este uşor pentru oricine să se simtă nervos cu un astfel de viitor opac în faţa lor, aşa că am luat paşi mici . Scopul meu iniţial a fost de a deveni un stagiar şi am lucrat cu toata forta spre asta.
Sunt multumita de prezent, şi eforturile mele în procesul de învăţare acum mă împiedica sa fiu inactiva. “
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php
Minnism
4new level
4new level
Minnism


Scorpion Caine
Mesaje : 512
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 29
Localizare : HyunAh's mind

4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Empty
MesajSubiect: Re: 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI”   4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 9:38 pm

Multumim pentru traducere^^

Fanii internationali sunt tari! cheers
Sus In jos
http://korean-music-romania.clubme.net
Admin Park Karen
4NIA Vip
4NIA Vip
Admin Park Karen


Leu Sobolan
Mesaje : 1311
Reputatie : 7
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania, Galati

4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Empty
MesajSubiect: Re: 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI”   4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Icon_minitimeLun Mar 21, 2011 2:18 pm

Nu aveti pentru ce^^
si normal ca sntem tari Smile)...4minute au spus niste lucruri foarte frumoase<3<3
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php
Continut sponsorizat





4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Empty
MesajSubiect: Re: 4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI”   4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI” Icon_minitime

Sus In jos
 
4minute vorbesc despre cariera lor in revista “CECI”
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 4Minute "WHY" [MV]
» Despre "creatii"
» 4minute – “Without U”

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☆4NIA Muzik☆ :: Despre trupa :: News-
Mergi direct la: