☆4NIA Muzik☆
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


☆Primul Fanclub Oficial din Romania al Trupei 4MINUTE☆
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Subiecte similare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Top postatori
GB06NS (1345)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
Admin Park Karen (1311)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
Park SungHyo (583)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
Minnism (512)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
sohyun_mady (377)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
Kippy Girl (269)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
iulia (222)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
Ana (185)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
☆ Crystall ☆ (182)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
☆Ran Gi☆ (114)
Interviu cu 4Minute! Vote_lcapInterviu cu 4Minute! Voting_barInterviu cu 4Minute! Vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Parteneri
4minute romania Interviu cu 4Minute! Buton10 Interviu cu 4Minute! 3bbba20198704d6011c4e3589d505918 Interviu cu 4Minute! Xgfaj8 Interviu cu 4Minute! Banner11 Interviu cu 4Minute! Oie_5310 Interviu cu 4Minute! 2Pmicon2 <Interviu cu 4Minute! Vcbvb Interviu cu 4Minute! 00776010 Photobucket
BEAST Romania Forum
Kdrama

ShoutMix chat widget
Visitors
Interviu cu 4Minute! Labels=0
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 9, Dum Dec 19, 2010 8:13 pm

 

 Interviu cu 4Minute!

In jos 
AutorMesaj
Admin Park Karen
4NIA Vip
4NIA Vip
Admin Park Karen


Leu Sobolan
Mesaje : 1311
Reputatie : 7
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania, Galati

Interviu cu 4Minute! Empty
MesajSubiect: Interviu cu 4Minute!   Interviu cu 4Minute! Icon_minitimeJoi Apr 14, 2011 10:42 am

Interviu cu 4Minute! Tumblrljjkn1fm0k1qcx23q
Genuncherele nu sunt accesorii care s-ar asocia in mod normal cu costumele de scena ale unui grup de fete. Atunci când sunt purtate de 4minute, chiar daca nu se potrivesc tinutei, şi cele mai banale articole se transforma în ceva special,iar publicului ii place.
Deşi au fost deja „penalizate” de numeroase ori pentru coregrafia lor provocatoare; coregrafia fetelor este una destul de grea, deaceea fetele sunt nevoite sa asigure o protectie impotriva vanatailor, dar aceasta nu este facuta numai pentru fanii lor de sex masculin, pentru ai introduce intr-o frenezie, cum spun unii critici. Insa fetele sunt aratate cu degetul pentru „provocatoarea coregrafie”.
Gayoon a spus: “Am decis sa purtam genunchere cu o zi înainte de comeback. Noi chiar nu ne-am gândit la asta până atunci, cât de aiurea (râsete)! “.
Maknae Sohyun a adăugat: “Ne-am gândit de fapt, la inceput, sa purtam pantaloni lungi în loc de tiunuta principala, deoarece picioarele noastre erau deja pline de vânătăi de la repetiţii. Tot ce am vrut a fost sa facem cel mai bun show al nostru, asa ca nu simtim nici-o durere. “
“Mirror, Mirror“,melodia lor de comeback, desi controversata datorita „coregrafiei indecente”, a captivat fanii cu conceptul de „oglinda” si cu dansul provocator. Cu toate acestea,fetele susţin că nu au anticipat controverse in legatura cu dansul.
HyunA a comentat: “Este un dans sexy. Categoric nu e doar drăguţ (râsete). Am fost atât de împlicate in performanţele noastre, dar nu eram sigure ca fanii vor fi asa nebuni dupa dans. “
Jiyoon a declarat: “Cred ca fanii nostri de sex feminin ne vad ca imagini puternice şi încrezătoare. Fetele sunt punctul nostru forte, pe care vrem sa-l cucerim, dar cu revenirea noastra recenta, simt că am strans mai multi fani – baieti. Eu ar trebui să fiu fericita, nu? (Râsete). “

In legatura cu fanii, fetele au acumulat un fanbase formidabil de peste mări prin intermediul frecventelor promoţii internaţionale. Prin experienţa capatata au reusit sa-si dezvolte increderea si simtul de lucru in echipa.

HyunA a declarat: “Am avut două turnee în Japonia cu fiecare dintre melodiile noastre. Văzând mai mulţi fani cuceriti de muzica ne face să înţelegem că muzica nu are limite. “
Fetele au arătat sunt foarte competitive,dovedind ca stiu sa-si pastreze fanii, acum ca tot mai multe grupuri de fete apar pe piata,iar competitia este acerba, dar au asigurat fanii ca sunt mai mult decât gata să concureze, atâta timp cât primesc dragoste si apreciere.
Jiyoon a spus: “Cu tot mai multe performanţe şi tot mai multe grupuri feminine care debuteaza, simt că nu ne putem prăbuşi in acest punct al carierei noastre. Pe de altă parte, eu sunt mândra pentru că se simte ca am devenit modele pentru alte fete. Pot exista o multime de grupuri de fete similare, dar nimeni nu poate fi ca „4minute”. “
Jihyun a concluzionat: “Înainte sa pregatim comebackul, am fost îngrijorate ca albumul nu ar fi apreciat. Acum, că vedem ce mult place publicului, ne simtim vii. Vor urma performanţe mai dificile şi complexe, dar asta e cine suntem, asta este „nebunia 4minute”. “
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php
 
Interviu cu 4Minute!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 4Minute enlists the help of Nichkhun’s brother for “4Minute’s Mr. Teacher”
» 4Minute "WHY" [MV]
» 4minute – “Without U”

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☆4NIA Muzik☆ :: Despre trupa :: News-
Mergi direct la: