☆4NIA Muzik☆
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


☆Primul Fanclub Oficial din Romania al Trupei 4MINUTE☆
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Subiecte similare
    Mai 2024
    LunMarMierJoiVinSamDum
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    CalendarCalendar
    Top postatori
    GB06NS (1345)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    Admin Park Karen (1311)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    Park SungHyo (583)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    Minnism (512)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    sohyun_mady (377)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    Kippy Girl (269)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    iulia (222)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    Ana (185)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    ☆ Crystall ☆ (182)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    ☆Ran Gi☆ (114)
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_lcap♥2nd Debut Anniversary♥ Voting_bar♥2nd Debut Anniversary♥ Vote_rcap 
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata
    Parteneri
    4minute romania ♥2nd Debut Anniversary♥ Buton10 ♥2nd Debut Anniversary♥ 3bbba20198704d6011c4e3589d505918 ♥2nd Debut Anniversary♥ Xgfaj8 ♥2nd Debut Anniversary♥ Banner11 ♥2nd Debut Anniversary♥ Oie_5310 ♥2nd Debut Anniversary♥ 2Pmicon2 <♥2nd Debut Anniversary♥ Vcbvb ♥2nd Debut Anniversary♥ 00776010 Photobucket
    BEAST Romania Forum
    Kdrama

    ShoutMix chat widget
    Visitors
    ♥2nd Debut Anniversary♥ Labels=0
    Cine este conectat?
    În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

    Nici unul

    Recordul de utilizatori conectați a fost de 9, Dum Dec 19, 2010 8:13 pm

     

     ♥2nd Debut Anniversary♥

    In jos 
    2 participanți
    AutorMesaj
    Admin Park Karen
    4NIA Vip
    4NIA Vip
    Admin Park Karen


    Leu Sobolan
    Mesaje : 1311
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 20/11/2010
    Varsta : 27
    Localizare : Romania, Galati

    ♥2nd Debut Anniversary♥ Empty
    MesajSubiect: ♥2nd Debut Anniversary♥   ♥2nd Debut Anniversary♥ Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 8:47 pm

    Azi se implinesc 2 ani de la debutul trupei 4minute!!! YEEEY
    Sa vedem ce a spus Sohyun despre aceasta zi^^

    "Doi ani au trecut deja de cand 4 minute a debutat. Au fost o mulţime de obstacole de atunci, dar din cauza fanilor noştri am reuşit să găsim puterea.
    Acests a fost primul nostru album asa ca am fost sub o multime de stres, care a afectat in mod natural sanatatea noastra. Sprijinul fanilor nostri a fost de ajutor, astfel încât chiar dacă nu am promovat pentru o lungă perioadă de timp, a fost un album foarte distractiv pentru noi.

    Există fani care sunt suparati pe parcursul ciclului nostru de promovare scurt, dar scopul nostru a fost de data aceasta sa stie toata lumea ce culoare este 4 minute. Mă simt supărata ca nu am putut să promovam un pic mai mult şi să fim cu fanii nostri cu privire la programele de muzică mai mult timp.

    În celebrarea aniversarii noastra de doi ani, am de gând să mă întorc la camerele noastre şi sa ma uit la toate momentele de la debut inainte de culcare. Eu voi fi singura privindu-le, aşa că sper ca voi urmări doar etapele cele mai bune. E jenant."


    Sus In jos
    https://www.facebook.com/profile.php
    Park SungHyo
    4new level
    4new level
    Park SungHyo


    Varsator Mistret
    Mesaje : 583
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 22/12/2010
    Varsta : 28
    Localizare : somewhere on this planet..i guess

    ♥2nd Debut Anniversary♥ Empty
    MesajSubiect: Re: ♥2nd Debut Anniversary♥   ♥2nd Debut Anniversary♥ Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 2:42 pm

    videoclipul tine 4:50 si nu 4 minute fix...o sa se supere
    Sus In jos
     
    ♥2nd Debut Anniversary♥
    Sus 
    Pagina 1 din 1
     Subiecte similare
    -
    » ~*~4Minute-Hot issue Debut Stage~*~

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    ☆4NIA Muzik☆ :: 4NIA Muzik Projects :: Happy Birthday 4MINUTE-
    Mergi direct la: