☆4NIA Muzik☆
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


☆Primul Fanclub Oficial din Romania al Trupei 4MINUTE☆
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Subiecte similare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Top postatori
GB06NS (1345)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
Admin Park Karen (1311)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
Park SungHyo (583)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
Minnism (512)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
sohyun_mady (377)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
Kippy Girl (269)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
iulia (222)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
Ana (185)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
☆ Crystall ☆ (182)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
☆Ran Gi☆ (114)
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_lcapGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Voting_barGayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Parteneri
4minute romania Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Buton10 Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 3bbba20198704d6011c4e3589d505918 Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Xgfaj8 Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Banner11 Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Oie_5310 Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 2Pmicon2 <Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Vcbvb Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 00776010 Photobucket
BEAST Romania Forum
Kdrama

ShoutMix chat widget
Visitors
Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Labels=0
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 9, Dum Dec 19, 2010 8:13 pm

 

 Gayoon apologizes for a photo

In jos 
+4
☆ Crystall ☆
Admin Park Karen
Minnism
GB06NS
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
GB06NS
4NIA Vip
4NIA Vip
GB06NS


Rac Sobolan
Mesaje : 1345
Reputatie : 9
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania, Galati

Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Gayoon apologizes for a photo   Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Icon_minitimeLun Ian 17, 2011 9:08 am

Rezumarea primului mesaj :

Gayoon a fost implicată într-o controversă, datorita unei fotografii cu 4 minute ajunsa accidental pe internet, in care aceasta apare cu degetul mijlociu ridicat. Gayoon si-a cerut scuze prin intermediul fancafe-ului oficial al 4 minute, pe 16 ianuarie.

Ea a scris:

"Aş dori să-mi cer scuze profund pentru cauzarea acestei situatii. Jiyoon şi cu mine eram atât de distrate incat am acţionat sub forma de glumă şi fără sa gândesc. N-am vrut pentru ca acesta fapta să fie lipsita de respect.
Simt ca nu am fost suficient de atenta asupra actiunilor mele.
Va asigur că pentru voi asculta toate criticile severe pe care mi le adresati pentru a preveni repetarea unei astfel e situatii.
Încă o dată, aş dori să-mi cer scuze cu adevărat. "

După ce imaginea a fost încărcata, Jiyoon a clarificat repede, "Această imagine a fost încărcata din greşeală, cum s-o stergem?" Din fericire imaginea a fost ştearsa imediat dupa ce fanii au vazut-o.

Embroiled in a controversy over a picture her 4minute groupmate uploaded which showed Gayoon throwing up the middle finger, Gayoon apologized through 4minute’s official fancafe on January 16th.

She wrote:

“I’d like to deeply apologize for causing our 4nias and others to worry. Jiyoon and I are so close that I did the act as a joke and without thought. I never meant for it to be disrespectful.
I always hope to show a respectful side to myself, but I feel that I wasn’t cautious enough with each of my actions.
I will make sure to listen to all of the severe criticisms against me, and prevent something like this from happening again in the future.
Once again, I would like to genuinely apologize.“

After the picture was uploaded, Jiyoon quickly clarified, “That picture was uploaded as a mistake, how do I delete it?“ The picture was promptly deleted after fans taught her how.


Tradus de Admin GB06NS
Sus In jos
http://www.romaniahuh-4minute.forumgratuit.ro

AutorMesaj
Park SungHyo
4new level
4new level
Park SungHyo


Varsator Mistret
Mesaje : 583
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/12/2010
Varsta : 28
Localizare : somewhere on this planet..i guess

Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gayoon apologizes for a photo   Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 13, 2011 7:28 pm

sa stii
Gayoon acting naturall
Sus In jos
Admin Park Karen
4NIA Vip
4NIA Vip
Admin Park Karen


Leu Sobolan
Mesaje : 1311
Reputatie : 7
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania, Galati

Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gayoon apologizes for a photo   Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 14, 2011 10:33 am

Yeah....because she is natural! Smile)
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php
AmethystDream
Beginers
Beginers
AmethystDream


Berbec Capra
Mesaje : 113
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Brasov

Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gayoon apologizes for a photo   Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 12:41 am

saraca cred ca s-a simtit asa prost cand a vazut stirea asta, e si ea om e ceva firesc
oricui i se putea intampla ^^
Sus In jos
http://yoseob-europe.blogspot.com/
Continut sponsorizat





Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gayoon apologizes for a photo   Gayoon apologizes for a photo - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gayoon apologizes for a photo
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Gayoon-a-day
» Sohyun, Jiyoon, Gayoon si Hyuna cand erau mici^^
» [Disc]Varsta ta in comparatie cu Gayoon

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☆4NIA Muzik☆ :: Despre trupa :: News-
Mergi direct la: